درباره ما

آکادمی متد نو زیر مجموعه شرکت خدماتی آموزشی کار سازه علم نو در بخش آموزش می باشد. این شرکت با دریافت مجوز حقوقی از سازمان آموزش و پرورش کشور و همچنین سازمان فنی حرفه ای کشور مرجع برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی و همچنین دوره های ورود به بازار کار زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  می باشد.

داستان آکادمی متد نو

داستان آکادمی متد نو

تیم آموزشی متد نو متشکل از استراتژیستها و طراحان دوره های آموزشی زبان انگلیسی و برنامه نویسان میباشد، که همواره به دنبال یافتن روشی آسان و در عین حال موثر برای فراگیری زبان برای زبان آموزان بوده اند. سرانجام با کسب تجربه بعد از طراحی و نوشتن دوره های آموزشی برای موسسات مختلف و بررسی نقاط قوت و ایراد این دوره ها، نهال اندیشه طراحی دوره های آموزشی منحصربفرد (با بالاترین کیفیت و کمترین درصد خطا) به بار نشست. آکادمی متد نو همواره خود را با استانداردهای آموزش زبان در سطح بین المللی همگام ساخته و سعی نموده است که به‌روزترین و کاربردی ترین متد های آموزشی، زبده‌ترین اساتید و تخصصی‌ترین تیم مشاوره را بکار گیرد. تا نه تنها کیفیت یادگیری برای زبان آموزان ارتقا یابد، بلکه روند فراگیری آن نیز برای آن‌ها جذاب‌تر و لذت بخش‌تر گردد.
لازم به ذکر است که آکادمی متد نو دوره‌های آموزشی متنوع با انعطاف و انطباق زیادی را ارائه می‌دهد تا افراد با شرایط مختلف بتوانند بی‌دغدغه در دوره مورد نظر و مطلوب خود شرکت کرده و از آن به خوبی بهره مند شوند.

با اساتید ارشد آکادمی متد نو آشنا شوید

در آکادمی متد نو یکی از مهمترین اصول، کیفیت آموزش است. در همین جهت و برای ارائه بهترین کیفیت، برای انتخاب اساتید علاوه بر داشتن دانش کافی همچنین تعهد نسبت به آموزش. دارا بودن اخلاق حرفه ای و نحوه تدریس از اهمیت بالایی برخوردار است .

رویا محمودصالحی