آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید

با ما تماس بگیرید

برای ما ایمیل بفرستید

برای ما پیام بفرستید

سوالات متداول کاربران

تمامی دوره های آموزشی آکادمی متد نو منحصر به فرد بوده و هر چهار مهارت اصلی و زیر مهارت انگلیسی بر اساس سیلابس های آموزشی آکادمی متد نو آموزش داده می شود.

میانگین تعداد افراد هر کلاس 6 تا 10 است. و برای افرادی که برنامه زمانی خاصی برای گزراندن دوره ها دارند کلاس ها به صورت خصوصی برگزار میشنود. البته میزان شهریه کلاس خصوصی متفاوت است.

 

شهریه تمامی کلاس های آکادمی متد نو بر اساس نرخ مصوب سازمان آموزش و پرورش کشور می باشد.

تعداد و زمان جلسات کلاس ها درآکادمی متد نو بر اساس دوره ها متفاوت است. به طور میانگین تعداد جلسات هر ترم 17 تا 20 جلسه می باشد. برای مثال تعداد جلسات هر ترم دوره آیلتس 18 جلسه دو ساعته به همراه دو جلسه Extra که جلسه نوزدهم، جلسه Reporting و جلسه بیستم،جلسه Improvement chart می باشد.

در آکادمی متد نو زمان های متفاوتی برای کلاس ها و دوره های مختلف در نظر گرفته شده است. که متناسب با زمان خالی دانش آموز می باشد همچنین کلاس های عصر و کلاس های آخزر هفته نیز برای شاغلین عزیز در نظر گرفته شده است.

در هر جلسه به طور منظم حدودا سی دقیقه کلاس صرف پرسش و پاسخ می شود در هر ترم آزمون های میان ترم به صورت شفاهی و در پایان ترم آزمون های شفاهی و کتبی برگزار می کردد که بر اساس آزمون گرفته شده Certificate دوره برای شما صادر می شود. که قابل استعلام در سایت آکادمی متد نو نیز می باشد.

ثبت نام به صورت حضوری صورت می گیرد. که در ابتدا در جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان هدف و برنامه ای که دارید را مطرح میکنید و بر اساس آن شما در دوره مناسب ثبت نام میشوید.

همچنین از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام می توانید اطلاعات خود را وارد کنید تا مشاورین آکادمی در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.