دوره آموزش کتاب درسی زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی از پایه هفتم تا دوازدهم در چارت تحصیلی دانش آموزان قرار گرفته است. و با توجه به نیاز دانش آموزان برای در اختیار داشتن منبعی کامل برای این درس، ما در گروه آموزشی آکادمی متد نو با بررسی دقیق و در نظر گرفتن کلیه مطالب کتب درسی دوره ای را جمع آوری کرده ایم تا پاسخگوی نیاز دانش آموزان باشیم. دوره مدارس آکادمی متد نو، علاوه بر آموزش لغات گرامر بخش گفتاری و شنیداری زبان انگلیسی شامل بخش آزمون درس به درس، میان ترم و پایان ترم و همچنین برنامه ریزی روزانه میباشد.

دوره آموزش کتاب درسی زبان انگلیسی

فرم پیش ثبت نام

آموزش کتاب درسی زبان انگلیسی

سازمان آموزش و پرورش به منظور آشنا ساختن دانش آموزان با یک زبان روز دنیا، درس زبان انگلیسی را به عنوان یکی از دروس عمومی مورد تایید و تاکید قرار داده است. آموزش زبان انگلیسی از پایه هفتم آغاز شده و به مدت 6 سال تا پایه دوازدهم ادامه دارد البته اخیرا رویکرد و متد آموزشی از یک رویکرد سنتی و گرامر محور به یک رویکرد ارتباطی و کاربردی تغییر یافته است و بر روی هر چهار مهارت زبانی (گفتار، شنیدار، خواندن و نوشتار) تاکید می کند و با تمرکز بر این رویکرد و آموزش کلیه مهارت ها به دانش آموزان زبان انگلیسی به صورت کاملا کاربردی و درست آموزش داده می‌شود و می‌توانند در زندگی حال و به ویژه آینده دانش آموزان تاثیر بگذارند و بعد از فارغ التحصیل شدن می توانند به راحتی انگلیسی را مانند زبان فارسی فراگیرند. 

این موضوع کار را برای دانش‌آموزان سخت می کند و اغلب دانش آموزان نسبت به این درس بی علاقه اند و اشتیاقی برای یادگیری این درس از خود نشان نمیدهند. معمولا در امتحانات این درس نمره کمتری نسبت به سایر دروس کسب می کنند. و حتی در آزمون های سرنوشت ساز همچون کنکور هم نسبت به دیگر دروس درصد مناسبی کسب نمی کنند.

با توجه به تغییرات اعلام شده در کتاب درسی انگلیسی، مهمترین گام برای آموزش زبان انگلیسی آموزش هر ۴ مهارت به شیوه درست و کاربردی و البته ایجاد شور و اشتیاق در دانش آموزان برای یادگیری این درس می باشد.

تیم آموزشی آکادمی متد نو با تکیه بر سوابق و تجارب خود و با بهره گیری از مدرسین مجرب و کتاب‌های تالیفی این آکادمی دوره های آموزشی را برای تمامی پایه ها طراحی کرده است که با استفاده از کتب و دوره های آموزشی دانش آموزان را برای یادگیری بهتر درس زبان انگلیسی یاری می کند.

ویژگی های دوره های آموزشی کتب مدارس در آکادمی متد نو

  • دانش آموز محور بودن کلاس ها
  • استفاده از ویدیو ها و صوت های آموزشی 
  • آموزش تمامی لغات با استفاده از روش ابداعی یادگیری لغت آکادمی متد نو
  • آموزش ساده و آسان کلیه گرامر های کتب درسی به همراه تست و نمونه سوالات استاندارد
  • آموزش تکنیک های ساده ریدینگ خوانی
  • آموزش ساده مهارت های sp و li
  • برنامه ی روتبن برای دانش آموزان
  • سری کامل نمونه سوالات تشریحی و تستی به صورت درس به درس ویژه امتحانات میان ترم و پایان ترم