دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کنکور

در دوره کنکور آکادمی متد نو به آموزش لغات داخل کتاب و خارج از کتاب و همچنین گرامر کلوز تست و درک مطلب میپردازیم. در این دوره ، برنامه ریزی روزانه، برنامه مرور، تست های موضوعی و طبقه بندی شده و آزمون های جامع برگزار می شود. زبان انگلیسی در میان دروس عمومی کمترین درصد را به خود اختصاص داده است. این بهترین فرصت برای شماست تا بتوانید از بقیه داوطلبان هم رده خود پیشی بگیرید و رتبه بهتری را در آزمون کسب نمایید.

دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کنکور

فرم پیش ثبت نام

دوره آموزش زبان انگلیسی آکادمی متد نو ویژه آزمون سراسری 1401

اهمیت درس زبان انگلیسی در کنکور سراسری

در کنکور سراسری همه دروس عمومی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و می توانند تاثیر زیادی در تراز و رتبه نهایی داوطلبان داشته باشند. هر داوطلب برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی خاصی برای دروس عمومی خود در کنکور دارد. اما باید در نظر داشت که این درس ها گاهی ارزشی به اندازه دروس تخصصی و حتی در مواقعی ارزش بیشتری از آنها دارند و می توانند نقش تعیین کننده ای در رتبه و رشته قبولی فرد داشته باشند. اما متاسفانه بعضی از داوطلبان برخی از دروس عمومی را رها میکنند و وقتشان را صرف یادگیری و خواندن درس دیگری می نمایند زبان انگلیسی یکی از همین دروس است که همین امر فرصت بی نظیری را برای داوطلبان دیگر به وجود می آورد. با رها شدن یک درس توسط بسیاری از داوطلبان تراز آن درس ارزش بیشتری پیدا میکند و در طی آن تاثیر بهتری روی نتیجه نهایی کنکور دارد و درسی شبیه به زبان انگلیسی را به درس رتبه ساز تبدیل می کند. 

بودجه بندی کنکور

ضریب درس زبان انگلیسی در کنکور 2 است. تعداد سوالات این درس 25 سوال شامل 4 سوال گرامر 8 سوال لغت 5 سوال کلوز تست و 8 سوال درک مطلب می باشد. که مدت پاسخگویی به این سوالات 20 دقیقه می باشد. پس به طور کلی هر سوال 4 درصد دارد و زمان پاسخگویی به هر سوال 48 ثانیه می باشد. که البته با دانستن تکنیک ها  و ترفند های پاسخگویی به سوالات بعضی از بخش ها میتوان زمان را برای بخش های دیگر ذخیره کرد. 

ویژگی دوره کنکور آکادمی متد نو

 زبان انگلیسی کنکور برای بسیاری از داوطلبان تبدیل به کابوس شده و به جای صرف وقت برای این درس ترجیح می‌دهند در طول سال زمان و انرژی خود را برای دروس تخصصی بگذارند. این دیدگاه غلطی است چون اگر می‌خواهید رتبه خوبی در کنکور کسب کنید باید در تمامی دروس درصد بالایی از سوالات را پاسخ دهید. فراموش نکنید که خالی گذاشتن بخش زبان انگلیسی کنکور در پاسخنامه، به مفهوم از دست دادن درسی با ضریب ۲ است.

باید این را در نظر داشت که از تمام امتیازات کنکور باید استفاده نمود و حذف یا کم اهمیت جلوه دادن هر درسی به ضرر داوطلبان خواهد بود. به همین سبب می بایست نسبت به زبان انگلیسی کنکور دقت بیشتری داشته و در برنامه ریزی خود زمانی را به آن اختصاص دهیم.

گروه آموزشی متد نو بر این باوراست که برای موفقیت  “کمبود ها و نقاط ضعفت را سکوی پروازت کن”

  • آموزش لغات سطر به سطر کتاب دهم یازدهم و دوازدهم و البته لغات خارج از کتاب کنکور به روش 3R  ( روش آموزش لغت، انحصاری  آکادمی متد نو در  دیکشنری انحصاری 1100 واژه انگلیسی کنکور آکادمی متد نو ) بهمراه برنامه ریزی روزانه .
  • آموزش تکنیک ها و مهارتهای درک مطلب برای پاسخدهی به سوالات این بخش در کمترین زمان و بدون خواندن خط به خط متن های کنکور بهمراه برنامه ریزی روزانه  و تمرینهای متعدد برای تسلط بیشتر .
  • آموزش صفر تا صد گرامر کنکور بهمراه  تست های طبقه بندی شده .
  • آموزش نحوه پاسخدهی به سوالات کلوز تست .
  • ارائه برنامه مطالعه اختصاصی متناسب با برنامه درسی هر داوطلب.