رایگان سطح زبانت رو بسنج

تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی
اگه مدت هاست که در دوره های مختلف زبان شرکت کردی، یا به صورت سلف استادی مطالعه داشتی، و از وضعیت زبان خودت اطلاع دقیقی نداری، این بهترین فرصت که سطح زبانت رو بسنجی

چرا تعیین سطح؟

تعیین سطح یه سنجش هست برای اینکه بدونی مسیری که داری میری درست هست یا نه؟
این موضوع رو متوجه میشی که الان در چه وضیعتی هستی و خودت رو محک میزنی.
و از همه مهم تر چرا نباید از این فرصت رایگان استفاده کنی ؟؟؟
با ما همراه باش تا مراحل مختلف تعیین سطح رو با هم بررسی کنیم.

مرحله اول: مرحله شفاهی

آزمون تعیین سطح متد نو، بصورت شفاهی و حضوری برگزار می گردد. در این آزمون شما باید به یک سری سوال که توسط اگزمینر پرسیده می شود پاسخ دهید این سوالات به ترتیب از سطوح (A1) شروع می شود و کم کم سطح آن افزایش می یابد. پاسخ های ارائه شده توسط شما می تواند معیار خوبی برای سنجش میزان accuracy  یا همان استفاده صحیح از دانش زبانی خود در مهارت هایی نظیر دایره لغت، ساختار جمله، گرامر و تلفظ، از طرفی میزان fluency و یا همان توانایی شما برای روان صحبت کردن و انتقال کلی یک مفهوم باشند. البته از آن جایی که این آزمون بصورت مکالمه دو طرفه بین اگزمینر و داوطلب می باشد میزان مهارت درک مطلب شنیداری شما نیز سنجیده می شود.

مرحله دوم: سنجش عملی شما در کلاس

از آنجایی که ماهیت هر آزمون با استرس و اضطراب همراه است و شاید داوطلب نتواند به طور کامل از دانش خود در آزمون تعیین سطح شفاهی استفاده کند، برای ارزیابی بهتر شما و البته آشنایی بیشتر شما با محیط کلاس و شیوه تدریس اساتید یه فرصت عالی در اختیارتون قرار میگیره که بصورت رایگان دو جلسه در کلاس های عمومی حضور داشته باشین و شما را در محیط واقعی و در کنار دیگران نیز محک بزنیم.

مرحله سوم: نقشه راه

بعد از تعیین سطح و حضور در جلسات رایگان اگه از شرایط راضی بودین و دوست داشتین مسیر درست رو با ما پیش ببرین، وقت اون رسیده که بدونی تا رسیدن به هدفت چقدر فاصله داری؟! در این مرحله یک جلسه مشاوره برای شما در نظر گرفته شده و بر اساس اهداف، نیاز ها و شرایط شما نقشه راه در اختیار شما قرار میگیره. و این میشه شروع مسیری که در کنار هم به درستی پیشرفت کنیم و مسیر جدید رو پیش ببریم.

همانطور که متوجه شدین این یه فرصت بی نظیره که می تونی رایگان در آکادمی متد نو سطح زبانت رو بسنجی، خودت رو در یک محیط واقعی محک بزنی و مهم تر از همه اینکه شما هیچ چیزی رو از دست نمیدین تمام مراحل رایگان هست. پس رایگان سطحت رو بسنج.

چطور میتونم تعیین سطح بدم ؟

شما میتونید با استفاده از پر کردن فرم زیر درخواست خودتون رو ثبت کنید. مسئول آموزش آکادمی متد نو جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند و جلسه تعیین سطح رو با شما هماهنگ می کنند.